Katra vecāka ļaunākais murgs ir uzzināt, ka kāds cits pret viņa bērnu ir izturējies slikti – aizvainojis, apvainojis vai kur nu vēl ļaunāk – sitis. Un it īpaši sāpīgi to ir uzzināt tad, kad kādam savu bērnu esi uzticējis un nekad nebiji iedomājies, ka ar viņu varētu notikt kas ļauns.
Tomēr tieši tas notika ar Raienu Lambu (Ryane Lamb) pēc tam, kad viņa ieraudzīja, kas bija noticis ar viņas 2 gadus veco dēlu, kuru māte bija atstājusi dienas aprūpes centrā. Divas centra darbinieces atkārtoti bija situšas Raienas divus gadus veco dēlu.
Šķir lapu tālāk un uzzini, kā tas notika!
Tevi noteikti interesēs
- Sarmīte mēdz teikt, ka eņģeļi nestaigā spožās drānās – dažreiz tie pārvietojas ar tumšiem apvidus auto (11.daļa)
- Sinoptiķi iepriecina ar prognozi: “Ziema gatava atkāpties un ir zināms, kad sniegpulkstenītes sprauksies ārā no zemes”
- Viens negaidīts pavērsiens mainīja visu: kā austrālietis Maikls nejauši nokļuva Latvijā un kāpēc atteicās braukt mājās
- Beidzot skaidrība un spēks: četru zodiaka zīmju pārstāvjiem 19. februārī izdosies viss iecerētais, saka Volodina
- Kad CSDD tehniskā apskate pārvēršas murgā: autovadītājs neklusē par pieredzēto kādā no Latvijas TA stacijām
- Kāds īrnieks remontēja māju un atrada slēptās durvis: aiz tām atradās istaba ar neparastu vēsturi







